Απ'την αλανα του Δελτα στο VIP του Belmont Αρχική σελίδα Απ'την αλανα του Δελτα στο VIP του Belmont
Εδω συζηταμε για καθαροαιμα

Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Κατάλογος ΜελώνΚατάλογος Μελών   Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών   ΕγγραφήΕγγραφή 
 ΠροφίλΠροφίλ   Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

ME TO MATI TOY ΠΑΙΚΤΗ....!!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 1405, 1406, 1407 ... 1413, 1414, 1415  Επόμενη

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Απ'την αλανα του Δελτα στο VIP του Belmont Αρχική σελίδα -> Ελληνικες Ιπποδρομιες
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Ads

Δημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 18, 2017 12:47 pm    Θέμα δημοσίευσης: Ads

Επιστροφή στην κορυφή
vamos

Συμμετάσχουν: 20 Φεβ 12

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Αύγ 29, 2017 7:16 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

@ithinon@ έγραψε:
εγω που ειμαι στην απ' εξω και βλεπω τα πραγματα αλλιως...καταλαβαινω πολλα απο τις τελευταιες εξελιξεις..!
βλεπω οτι ο ιπποδρομος αλλαζει χερια και μπαινει στην εποχη μυτηλιναιου..!
βλεπω να αλλαζουν τα ποστα...και να βγαινει απο το παιχνιδι ο αρχηγος..!

αν βγει απο το παιχνιδι ο αρχηγος, θα παρει πολλους μαζι του..!

αν βαλουν κουμανταδορους αυτους ,που πανε να βαλουνε....δεν ξερω ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΣΟ θα αντεξει η μικροιδιοκτησια..!

μονοπωλια ο ιπποδρομος δεν σηκωνει...!

Εγώ Ιθύνων μου, βλέπω και το άλλο...
'Οσο ήμουνα στην πατρίδα μου τη Γουατεμάλα, είχα τον έλεγχο των πραγμάτων!
Μόλις έφυγα για τη μαύρη ξενητειά,με φάγανε λάχανο τα λαμόγια!!!
Τι τα ήθελα ο βλάκας τα μεγαλεία?
Δεν καθόμουνα στο χωριό μου που ήμουνα πρώτος?
Τι θες, τι γυρεύεις, άμα δεν είμαι εγώ, όλοι οι άλλοι είναι άχρηστοι!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
SIR GANIAN

Συμμετάσχουν: 18 Δεκ 09

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Αύγ 29, 2017 7:19 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι Pro, μου έχουν στείλει εμένα, στην ΕΙΔΙΕ, στο περιοδικό ΓΚΑΝΙΑΝ και στο περιοδικό Κούρσες.

Πολύ σοφό το ποστ του ΙΤΗΙΝΟΝ και σίγουρο πολύ πιο ψύχραιμο από την ματιά που το βλέπει!

Ρε Μύκονε, πες ρε μια καλή κουβέντα, τάμα θα κάνω! Σήμερα στα Αραπάκια δώσαμε πέντε ΣΚΟΡ ΓΚΑΝΙΑΝ 3 και πέρασαν τα τέσσερα και πέρασε και το σκορ 4. Άμα τα είχε δώσει το ΤΣΟΥΤΣΟΥΝΙ BET θα είχατε ξεσηκώσει τον κόσμο! Shocked Very Happy Στήλη....ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΧΟΡΗΓΩΝ και πάντα με...αγάπη σε εχθρούς και φίλους!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
SIR GANIAN

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Αύγ 29, 2017 7:28 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάρτε και μια δυάδα όβερ 2,5 γκολ το βράδυ για μεροκαματάκι! ΚΟΒΕΝΤΡΙ και ΣΤΙΒΕΝΕΪΤΖ, κωδικοί 1326 και 1336. Πάμε με την εύνοια.... Smile
Επιστροφή στην κορυφή
vamos

Συμμετάσχουν: 20 Φεβ 12

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Αύγ 29, 2017 8:00 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξέρει κανείς τι ουσίες βρέθηκαν στα 3 άλογα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
SIR GANIAN

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Αύγ 29, 2017 8:07 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Heptaminol είναι Vamos.
Επιστροφή στην κορυφή
Iniohos

Συμμετάσχουν: 16 Απρ 13

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 30, 2017 11:37 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote="pro"]

Μετά από αυτά που διάβασα χθες και σήμερα ούτε για αστείο δεν είναι να ασχολείσαι με το μαγαζί των ιπποδρομιών... Αυτά που γράφονται στο FB είναι σημεία και τέρατα...Υπάρχει ένα ποστ που απογυμνώνονται τα πάντα. Ψάξε να το βρείς.... quote]

Pro, εάν θέλεις, κάνε αίτημα φιλίας στον Νικόλαο Παπαδόπουλο στο fb και θα έχεις άμεση ενημέρωση..

kmykonos

Συμμετάσχουν: 16 Δεκ 09

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 30, 2017 1:02 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1η αφρικης

6 9 15 19 (βασει στοιχηματισμου)
με τα φαβορι

Mad Evil or Very Mad
7 & 8η οι διαβασμενες (βασει φινις)

573 ...12 13 11

κ

1 11 17 2 6 ...(3 15 7814)

Rolling Eyes

kmykonos

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 30, 2017 1:57 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γραφει ενας ιδιοκτητης στο αφρικανικο φορουμ...

σωτα Question

ηξεις αφιξεις Question

εγω το λεω αξιοπιστια Exclamation Idea
για να διδασκονται οι νεωτεροι αλλα και οι γηραιοτεροι Wink

" I have Zanadu running in the 5th - the Maiden 1600m. Here's what I can tell you :

As hoped for - she showed marked improvement over 1800m at her last outing and got within 4 lengths of the winner. She was still a touch clueless at various points in the race but seems to be getting the idea. I have always believed she would not be particularly competitive until tried from 2000m+.

After that race it was agreed that her next outing would be the 2000m on September 9th.

So you could have knocked me over with a feather when I found out by sheer chance that she is running today.

I then got a call from my trainer who advised me as follows :

1.) She is running today.
2.) She is fit.
3.) He left her in because of the weak field and because he wanted to sharpen her up for the 9th September.
4.) She may even go to the front and use her stride for the first time.

If you can work this out then you are smarter than me. But it looks suspiciously like a glorified grass gallop ; a practise which I am strongly opposed to. If she comes up on us you have my apologies in advance. "

pro

Συμμετάσχουν: 08 Ιαν 13

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 30, 2017 4:48 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Iniohos έγραψε:

Μετά από αυτά που διάβασα χθες και σήμερα ούτε για αστείο δεν είναι να ασχολείσαι με το μαγαζί των ιπποδρομιών... Αυτά που γράφονται στο FB είναι σημεία και τέρατα...Υπάρχει ένα ποστ που απογυμνώνονται τα πάντα. Ψάξε να το βρείς....

Pro, εάν θέλεις, κάνε αίτημα φιλίας στον Νικόλαο Παπαδόπουλο στο fb και θα έχεις άμεση ενημέρωση..

Είπαμε ιππόδρομος τέλος... Αυτοί που ζούνε από αυτόν να τον έχουν να τον χαίρονται... Να 'ναι καλά η μπαλίτσα... 4 ματς το μήνα του 1,70 θέλω και 9 μου κάθονται το μήνα ξεκούραστα και να έχουν καθαρίσει από το πρώτο ημίχρονο...

Μέχρι να πάρω 15 χιλιάρικα από τον ιππόδρομο θα έχω πάρει δεκαπλάσια από το sbobet και χωρίς τρελό κόπο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
@ithinon@

Συμμετάσχουν: 12 Δεκ 09

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 31, 2017 3:20 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οι γαλλοι εχουν αποθρασυνθει εντελως.... Exclamation

οι αποδοσεις τους εδω και 1 μηνα ειναι 20 με 30% κατω απο τις αντιστοιχες γαλλικες!!

ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΓΚΕΣ!!

ΜΗΝ ΠΑΙΖΕΤΕ ΓΑΛΛΙΚΕΣ!!

@ithinon@

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 31, 2017 3:38 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SIR ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΧΘΕΣ ΣΤΟΝ ΛΑΒΙΘΗ.... Wink

kmykonos

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 31, 2017 4:35 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δε φτουρησε ο μπουσουλας με τα καλ/ρα φινις ...
Αλλαγη πορειας και ταμειο Exclamation Laughing

EX 13-10 295.70

Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να διαβάσουν τις υπογραφές σε αυτό το forum!
Γραφτείτε ή Συνδεθείτε στο φόρουμ!

2 κουρσες
κ στην 8η

5 & 9 Cool

pro

Συμμετάσχουν: 08 Ιαν 13

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 31, 2017 5:06 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Awfaa 6:10 , Man Look 7:00, shining romeo 9:00 τριαδούλα 10/1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SIR GANIAN

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 31, 2017 5:38 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΙΤΗΙΝΟΝ ... Very Happy Έχεις τα πέπλα σου παντού, repsect!
Επιστροφή στην κορυφή
@ithinon@

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 31, 2017 8:00 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SIR GANIAN έγραψε:
ΙΤΗΙΝΟΝ ... Very Happy Έχεις τα πέπλα σου παντού, repsect!

το αστειο ειναι οτι αυτος που μιλησε μετα απο σενα, που συμφωνουσε κατα 95% μαζι σου ειναι πολυ γνωστος μου...!

ψαχνει τους 40 πατριωτες, που θα ξεκινησουν την επανασταση,αλλα δεν εχει ιδεα πως δουλευει το "συστημα"....

Smile

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    Απ'την αλανα του Δελτα στο VIP του Belmont Αρχική σελίδα -> Ελληνικες Ιπποδρομιες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 1405, 1406, 1407 ... 1413, 1414, 1415  Επόμενη
Σελίδα 1406 από 1415

Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης